بایگانی دسته بندی ها : کارتون نوستالژیک

اشتراک به خبردهی

کارتون جزیره گنج – کامل (دوبله فارسی)

Capture

جزیره گنج نام رمانی ماجراجویانه است که توسط رابرت لویی استیونسُن نویسنده اسکاتلندی نوشته شده است. این رمان در سال ۱۸۸۳ میلادی به صورت کتاب به چاپ رسید و موضوع آن درباره دزدان دریایی و گنجی مدفون در یک جزیره ... بیشتر بخوانید »

کارتون بازرس و گروهبان دودو – کامل(دوبله فارسی)

baz

کارتون خاطره انگیر و نوستالژیک بازرس مجموعه‌ای کارتونی می‌باشد که در مجموعه ی پلنگ صورتی ظاهر شده‌ و در آن بازرس بد شانسی با دستیاری فرانسوی به نام دودو حضور دارد. این کارتون خاطره انگیز برای اولین بار در اینترنت ... بیشتر بخوانید »

بچه های دیروز ۱۳۹۲

Capture

با این برنامه به کودکی شیرین خود سفر کنید. خاطرات خوش کودکی شما با شنیدن نغمه های این برنامه و مشاهده ی تصاویر آن زنده خواهد شد. در این برنامه آهنگ تیتراژ و موسیقی متن ده ها برنامه ی زیبا ... بیشتر بخوانید »

کارتون زمزمه گلاکن – کامل (دوبله فارسی)

Capture

زمزمهٔ گلاکن نام کتابی نوشتهٔ کارول کندال است. کندال این کتاب را در دنبالهٔ دیگر اثرش با نام “Gammage Cup” نوشته است. زمزمه گلاکن داستان درهٔ مینیپین‌ها است که آب آن را فرا گرفته و ۵ شخصیت داستان سعی می‌کنند ... بیشتر بخوانید »

فیلم کارتونی ۲۰ هزار فرسنگ زیر دریا (دوبله فارسی)

20hezarfarsang-zire-darya-7

کارتون ماندگار جذاب ۲۰ هزار فرسنگ زیر دریا پخش شده در دهه شصت و هفتاد از تلویزیون ایران. مردم جهان متوجه موجود ناشناسی می‌شوند، که در اعماق آب‌ها زندگی می‌کند. عده‌ای گمان می‌کنند او یک کوسه بزرگ است، عده دیگری ... بیشتر بخوانید »

کارتون آقای با (دوبله فارسی)

ba

آقای با» عنوان یک مجموعۀ عروسکی است که محصول کشور مجارستان می‌باشداین برنامه با تکنیک «استاپ-موشن» (تصویربرداری صحنه به صحنۀ حرکات) ساخته شده است و شخصیتهای آن نیز عروسکهای پارچه‌ای هستند. داستان این مجموعه، درباره یک بز به نام «آقای ... بیشتر بخوانید »

فیلم کارتونی یوکی دختری از آسمان (دوبله فارسی)

yo

کارتون یوکی دختری از آسمان از سری کارتون های بسیار قدیمی دهه شصت می باشد. مادربزرگ و پدربزرگ یوکی تصمیم می‌گیرند که یوکی نوه سیزده ساله شان را به روستایی که دزدان سال‌هاست آنجا را غارت می‌کنند بفرستند تا یوکی ... بیشتر بخوانید »

فیلم کارتونی ووک (دوبله فارسی)

vo

ووک، روباه کوچک یک پویانمایی محصول ۱۹۸۱ (میلادی) و ساخت کشور مجارستان است. این کارتون بر اساس رمانی به همین نام ساخته شده است. این کارتون یکی از آثار کلاسیک پویانمایی مجارستان شناخته می شود و در اواخر دهه ۱۳۶۰ ... بیشتر بخوانید »

کارتون اسکمپر پنگوئن – کامل (دوبله فارسی)

pi

کارتون زیبای «اسکمپر پنگوئن» به کارگردانی کنادی سکولسکی و کنجی یوشیدا محصول کشور ژاپن می باشد. انیمیشن « اسکمپر پنگوئن » به کارگردانی کنادی سکولسکی و کنجی یوشیدا و تهیه کنندگی توهرو کوموری و تاکئو نیشی گوچی ، پنجشنبه ۱۱ ... بیشتر بخوانید »

کارتون سفر به مرکز زمین – کامل (دوبله فارسی)

Capture

کارتون نوستالژیک و بسیار نایاب سفر به مرکز زمین از مجموعه کارتون های قدیمی دهه شصت شمسی، پخش شده از برنامه کودک و نوجوان تلویزیون ایران است. داستان سفر به مرکز زمین اثر ژول ورن بود که چندین فیلم سینمایی ... بیشتر بخوانید »

کارتون پینوکیو – نسخه قدیمی (دوبله فارسی)

ca

کارتون نوستالژیک پینوکیو (نسخه قدیمی) از مجموعه کارتون های قدیمی دهه شصت شمسی، پخش شده از برنامه کودک و نوجوان تلویزیون ایران است. نسخه ی کاملِ این کارتون زیبا را از اینجا ببینید. این کارتون زیبا برای اولین بار با ... بیشتر بخوانید »

کارتون اتوبوس شماره ۹۹ (دوبله فارسی)

Capture

کارتون نوستالژیک اتوبوس شماره ۹۹ با دوبله ی زیبای مرحوم اصغر فضلی از مجموعه کارتون های قدیمی دهه شصت شمسی، پخش شده از برنامه کودک و نوجوان تلویزیون ایران است. تکه ای از این کارتون زیبا برای اولین بار با ... بیشتر بخوانید »

کارتون گربه خپل (دوبله فارسی)

khepel

خپل یک مجموعه پویانمایی تلویزیونی کودکان است که توسط کیت کینینگ ساخته شده‌است. این مجموعه توسط جان کلایتون و برای شبکه تلویزیونی گرمپین (اسکاتلند) تهیه شد. داستان این انیمیشن در باغ یک خانه (شماره ۱۰۴) می‌گذرد و به ماجراهای گربه‌ای ... بیشتر بخوانید »

کارتون گالیور – نسخه قدیمی (دوبله فارسی)

Capture

کارتون نوستالژیک گالیور (نسخه قدیمی) از مجموعه کارتون های قدیمی دهه شصت شمسی، پخش شده از برنامه کودک و نوجوان تلویزیون ایران است. این کارتون زیبا برای اولین بار با کیفیت بالا و دوبله فارسی تقدیم هموطنان عزیر میشود. You ... بیشتر بخوانید »

کارتون دعوای گربه و سگ (دوبله فارسی)

Capture

کارتون نوستالژیک دعوای گربه و سگ از مجموعه کارتون های قدیمی دهه شصت شمسی، پخش شده از برنامه کودک و نوجوان تلویزیون ایران است. این کارتون زیبا برای اولین بار با کیفیت بالا و دوبله فارسی تقدیم هموطنان عزیر میشود. ... بیشتر بخوانید »

کارتون لولک و بولک (دوبله فارسی)

lo

کارتون زیبا و بسیار نوستالژیک  لولک و بولک از مجموعه کارتون های قدیمی دهه شصت شمسی، پخش شده از برنامه کودک و نوجوان تلویزیون ایران است. بخشی از این کارتون زیبا برای اولین بار با کیفیت بالا و دوبله فارسی تقدیم ... بیشتر بخوانید »

کارتون بلفی و لیلی بیت – کامل (دوبله فارسی)

mqdefault

بلفی و لی‌لی‌بیت یک مجموعهٔ انیمهٔ ژاپنی است، که توسط شرکت تاتسونکو ۱۹۸۰ در ژاپن ساخته شده‌است. این کارتون زندگی آدم کوچولویی به نام بلفی را نشان می دهد که با عموی همیشه مریضش که دکتر هم هست ! زندگی ... بیشتر بخوانید »

کارتون نیک و نیکو – کامل (دوبله فارسی)

nik

نیک و نیکو نام یک مجموعه انیمه ساخت یک استودیوی ژاپنی است. نیک و نیکو، به زبانهای مختلف دوبله و بارها از تلویزیون کشورهای مختلف به نمایش درآمده‌است و جزو نخستین و موفق‌ترین انیمه‌های ساخت نیپون انیمیشن محسوب می‌شود. کارتون ... بیشتر بخوانید »

کارتون قصه کوچولوها – کامل (دوبله فارسی)

Sans titre

مجموعۀ «قصۀ کوچولوها» با نام اصلی «افسانه‌های ازوپ» در اصل در ۵۲ قسمت تولید شده که از این تعداد، ۴۸ قسمت دوبله و آمادۀ پخش می‌باشد. فیلمنامۀ این مجموعه بر اساس سری کتاب‌های مصوری به همین نام نوشته شده است ... بیشتر بخوانید »

کارتون آخرین برگ – کامل (دوبله فارسی)

Capture

کارتون زیبا و بسیار نوستالژیک آخرین برگ از مجموعه کارتون های قدیمی دهه شصت شمسی(بهترین قصه های دنیا)، پخش شده از برنامه کودک و نوجوان تلویزیون ایران است. داستان دخترکی در حال مرگ و پیرمرد نقاش دوره گرد. این کارتون ... بیشتر بخوانید »

کارتون عروسکی دخترک کبریت فروش – کامل (دوبله فارسی)

Capture

کارتون عروسکی و بسیار نوستالژیک دختر کبریت فروش از مجموعه کارتون های قدیمی دهه شصت شمسی(بهترین قصه های دنیا)، پخش شده از برنامه کودک و نوجوان تلویزیون ایران. این کارتون زیبا و خاطره انگیز برای اولین بار با کیفیت بالا ... بیشتر بخوانید »

کارتون پرین باخانمان – کامل (دوبله فارسی)

perin

کارتون باخانمان با نام اصلی داستان پرین یک انیمیشن ژاپنی بود که بر مبنای رمانی از هکتور مالو فرانسوی ساخته شد. این مجموعه با تمام انیمیشن های قبلی ژاپنی فرق می کرد. او اولین نوجوانی بود که دنبال مادرش نمی ... بیشتر بخوانید »

Scroll To Top